Zahradní stavby

Zahradní stavby z Masívu

Zahradní domky, chatky, altány, garážová stání a přístřešky patří již neodmyslitelně k většině zahrad. Vyrobíme dřevostavbu podle Vašeho přání. Ceny dřevostaveb se pak stanoví na základě individuální kalkulace. Většina majitelů zahrad se setkává s prakticky stejným problémem – kam uložit nářadí, sekačku, zahradnické potřeby, ale třeba i zahradní nábytek nebo zahradní gril. Vkusným a stavebně nenáročným řešením je klasický nářaďový domek, někdo má pro něj název kůlna. Díky použitému materiálu takové zahradní domky bez obtíží zapadnou do stylu Vaší zahrady, jako by tam stály od jakživa.

Pokročilé techniky stavby

Budujeme ručně opracované a přesně orýsované domy. Ručně vyřežeme každý strom tak, aby se přesné rovnal obrysům stromu pod nim. Dvojitá řada pryžového těsněni spolu s pásem vlněné izolace, který je ukrytý kmene, zajistí bezešvé a povětrnostně pevné uloženi.

Tento způsob stavby kanadského srubu vyžaduje mnoho zkušenosti a patří mezi nejnáročnější, ale přináší také nejlepší výsledky a spokojenost našich zákazníků.

Máte dotaz nebo zájem? Kontaktujte nás ..