Kanadský Srub Tamarack

Rozloha: 59 m2 Dispozice: 4+kk Skelet: 340 000,- Kč Hrubá stavba: 577 000,- Kč Stavba na klíč: na poptávku

Kanadskè Srub Tamarak

Pokročilejší a modernější srub s prostorným podkrovím je vhodný k bydlení i jako luxusní chata. Dostane se nám také slušného prostoru.

IMG_0924

Kanadské srub, srubové stavby, srubové domy, sruby, dřevostavby, srubové skelet, hruba stavba srubu

Kanadské srub, srubové stavby, srubové domy, sruby, dřevostavby, srubové skelet, hruba stavba srubu

Jelikož jsou životní náklady vysoké jako nikdy předtím, stojí svobodní stejně tak jako rodiny před neustálým úkolem, vyhledat možnosti k úspoře výdajů a zlepšit jejich finanční situaci. My všichni pracujeme tvrdě celý život, abychom mohli konečně vychutnat náš důchodový věk. Ti, co mají děti, doufají kromě toho v to, aby dostatečně naspořili finance pro své potomky. Ale jak lze tolik spořit a přitom dosáhnout svých cílů?

Jedna možnost jak snížit životní náklady spočívá v tom, vybírat menší domky. Od nedávna jsou malé domy jako sruby vzhledem k jejich úspornému potenciálu silně oblíbeny na trhu nemovitostí. Jeden článek v Huffington Post se věnoval tomu, že mnoho lidí rozdílných společenských vrstev se snaží o zmenšení jejich domů – což oponuje té představě, že jen starší majitelé domů poté zemřou. V čem tedy vlastně spočívají hmatatelné výhody při přestěhování do menšího domu?

  • Kdo žije v menším domě, tomu většinou ten dům zcela patří.
  • Průměrně mají majitelé menších domů více peněz na spořicím účtu než majitelé běžných domů. A také mají průměrně méně dluhů.
  • Mnoho majitelů malých domů jsou méně zatíženy splácením hypoték.
  • Majitelé menších domků mají nižší měsíční výdaje – což zahrnuje také nižší náklady za energii a údržbu.

Sruby jsou nejlepší možností nechat si postavit dům, který nestojí nehorázné sumy. A považte to, že budoucí majitelé srubů nebudou považovány za majitele „malých přístřešků“. Jak vidíte v naší fotogalerii, stavíme sruby každé velikosti. Nehledě na velikost Vašeho srubu budete těžit z celé řady úspor, do jejichž požitku majitelé běžných domů vůbec nepřijdou. Chcete-li se dozvědět více o výhodách života v menším domě, kontaktujte naši firmu – Sruby Masiv.

Máte dotaz nebo zájem? Kontaktujte nás ..