Kanadský Srub – Vacov

Rozloha: 537,6 m2 Dispozice: 4 +kk Skelet: 1 722 000,- Kč Hrubá stavba: 2 940 500,- Kč Stavba na klíč: na poptávku

Není vybrán žádný galerie nebo galerie byla smazána

Kanadské sruby jsou známé pro svou mnohostrannost – mohou být podle potřeb individuálně přizpůsobeny. Pro mnoho majitelů srubů byla flexibilita výchozím bodem při koupi jejich srubu. Posuďme tudíž 4 následující možnosti užívání srubu:

1)    Může sloužit k založení rodiny, k tomu se usadit nebo jako sídlo ve stáří. Jinými slovy – sruby jsou perfektní stálá bydliště pro všechny, kdo umí ocenit jejich rustikální půvab, jejich energetickou efektivnost a mnoho moderních možností designu u vybavení.

Srubova stavba u Strachonice, hruba stavba kanadskeho srubu

Srubova stavba u Strachonice, hruba stavba kanadskeho srubu

 

 

2)    Dovolená, dovolená, dovolená. Mnoho lidí užívá jejich srub, když potřebují odpočinek od stresu všedního dne. Jiným slouží pro relaxaci, aby se vyspali a pro večerní rozhovory po dlouhém loveckém dni nebo rybaření. Je jedno, jak vypadá Vaše perfektní dovolená, stavba srubu ve Vaší vybrané oblasti Vám nabízí příležitost pro mnoho nezapomenutelných víkendů.

Sruby a srubove domy - Kanadské srub Vacov

Sruby a srubove domy – Kanadské srub Vacov

3)    Místo pro vedení Vašich obchodů. Proč jednou chytře neinvestovat do budoucnosti v podobě stavby Vašeho srubu, než nehorázně vysoký pronájem obchodních ploch pro malé společnosti? Klid, který Vám srub nabízí, ho činí ideálním místem pro administrativní práci, telefonáty, vyřizování účetnictví a pro všechny další náležitosti potřebné pro chod firmy. Přidanou hodnotou pro Vás bude reprezentativní, neobyčejné sídlo, kam můžete směle pozvat také Vaše obchodní partnery. Nejlepší na tom je – náklady za nájmy obchodních ploch už nikdy neuvidíte. U srubu naopak obdržíte peníze, které jste do něho investovali, opět zpět, pokud Váš srub jednoho dne budete chtít prodat. A jinak to bude prostě Váš majetek.

 

4)    Srub můžete používat také ke zlepšení Vašich příjmů. Vlastně se zde jedná o takový vedlejší efekt bodů 2 a 3, ale srub Vám může napomoci vydělat více peněz. Jak v bodě 2 již krátce uvedeno, může být srub ideální výletní cíl. Jestliže srub sami nepotřebujete, můžete ho popřípadě pronajmout dále třetím osobám – tímto způsobem něco vyděláte a můžete lépe vyrovnat Vaše celkové investice.
Vedle užívání srubu jako kancelář by bylo možné provozovat v něm malý obchůdek. Nebylo by to např. vhodnější prodávat lovecké a outdoor vybavení ve srubu než ve všedním malém obchůdku? Nebo byste v něm mohli otevřít vlastní obchůdek se suvenýry, v kterém byste nabízeli jedinečné maličkosti, pokud si srub zvolíte v osamocené lokalitě nebo na turisticky zajímavém místě. Ať tak, či tak – Váš obchůdek se tím bude od Vaší konkurence každopádně lišit a bude vynikat.

Důležité je uvědomit si, že srub může být mnohem více než jen bydliště – i přesto, že se k bydlení hodí nejlépe. Nechte Vaší kreativitě volný průběh – jak při stavbě tak při užívání Vašeho srubu!

Máte dotaz nebo zájem? Kontaktujte nás ..