Kanadský Srub – Oshawa

Rozloha: 49 m2 Dispozice: 3+kk Skelet: 322 000,- Kč Hrubá stavba: 595 000,- Kč Stavba na klíč: na poptávku

 

Kanadské Srub Oshawa

Sruby jsou nejlepší možností nechat si postavit dům, který nestojí nehorázné sumy. A považte to, že budoucí majitelé srubů nebudou považovány za majitele „malých přístřešků“. Jak vidíte v naší fotogalerii, stavíme sruby každé velikosti. Nehledě na velikost Vašeho srubu budete těžit z celé řady úspor, do jejichž požitku majitelé běžných domů vůbec nepřijdou. Chcete-li se dozvědět více o výhodách života v menším domě, kontaktujte naši firmu – Sruby Masiv.

Jelikož jsou životní náklady vysoké jako nikdy předtím, stojí svobodní stejně tak jako rodiny před neustálým úkolem, vyhledat možnosti k úspoře výdajů a zlepšit jejich finanční situaci. My všichni pracujeme tvrdě celý život, abychom mohli konečně vychutnat náš důchodový věk. Ti, co mají děti, doufají kromě toho v to, aby dostatečně naspořili finance pro své potomky. Ale jak lze tolik spořit a přitom dosáhnout svých cílů?

Jedna možnost jak snížit životní náklady spočívá v tom, vybírat menší domky. Od nedávna jsou malé domy jako sruby vzhledem k jejich úspornému potenciálu silně oblíbeny na trhu nemovitostí. Jeden článek v Huffington Post se věnoval tomu, že mnoho lidí rozdílných společenských vrstev se snaží o zmenšení jejich domů – což oponuje té představě, že jen starší majitelé domů poté zemřou. V čem tedy vlastně spočívají hmatatelné výhody při přestěhování do menšího domu?

  • Kdo žije v menším domě, tomu většinou ten dům zcela patří.
  • Průměrně mají majitelé menších domů více peněz na spořicím účtu než majitelé běžných domů. A také mají průměrně méně dluhů.
  • Mnoho majitelů malých domů jsou méně zatíženy splácením hypoték.
  • Majitelé menších domků mají nižší měsíční výdaje – což zahrnuje také nižší náklady za energii a údržbu.

 

Máte dotaz nebo zájem? Kontaktujte nás ..