Kanadské Sruby a jejich Využití

Kanadské Sruby a jejich Využití

kanadské Sruby jsou známé pro svou mnohostrannost – mohou být podle potřeb individuálně přizpůsobeny. Pro mnoho majitelů srubů byla flexibilita výchozím bodem při koupi jejich srubu. Posuďme tudíž 4 následující možnosti užívání srubu:

1)    Může sloužit k založení rodiny, k tomu se usadit nebo jako sídlo ve stáří. Jinými slovy – sruby jsou perfektní stálá bydliště pro všechny, kdo umí ocenit jejich rustikální půvab, jejich energetickou efektivnost a mnoho moderních možností designu u vybavení.

Srubova stavba u Strachonice, hruba stavba kanadskeho srubu

Srubova stavba u Strachonice, hruba stavba kanadskeho srubu

 

2)    Dovolená, dovolená, dovolená. Mnoho lidí užívá jejich srub, když potřebují odpočinek od stresu všedního dne. Jiným slouží pro relaxaci, aby se vyspali a pro večerní rozhovory po dlouhém loveckém dni nebo rybaření. Je jedno, jak vypadá Vaše perfektní dovolená, stavba srubu ve Vaší vybrané oblasti Vám nabízí příležitost pro mnoho nezapomenutelných víkendů.

3)    Místo pro vedení Vašich obchodů. Proč jednou chytře neinvestovat do budoucnosti v podobě stavby Vašeho srubu, než nehorázně vysoký pronájem obchodních ploch pro malé společnosti? Klid, který Vám srub nabízí, ho činí ideálním místem pro administrativní práci, telefonáty, vyřizování účetnictví a pro všechny další náležitosti potřebné pro chod firmy. Přidanou hodnotou pro Vás bude reprezentativní, neobyčejné sídlo, kam můžete směle pozvat také Vaše obchodní partnery. Nejlepší na tom je – náklady za nájmy obchodních ploch už nikdy neuvidíte. U srubu naopak obdržíte peníze, které jste do něho investovali, opět zpět, pokud Váš srub jednoho dne budete chtít prodat. A jinak to bude prostě Váš majetek.

4)    Srub můžete používat také ke zlepšení Vašich příjmů. Vlastně se zde jedná o takový vedlejší efekt bodů 2 a 3, ale srub Vám může napomoci vydělat více peněz. Jak v bodě 2 již krátce uvedeno, může být srub ideální výletní cíl. Jestliže srub sami nepotřebujete, můžete ho popřípadě pronajmout dále třetím osobám – tímto způsobem něco vyděláte a můžete lépe vyrovnat Vaše celkové investice.
Vedle užívání srubu jako kancelář by bylo možné provozovat v něm malý obchůdek. Nebylo by to např. vhodnější prodávat lovecké a outdoor vybavení ve srubu než ve všedním malém obchůdku? Nebo byste v něm mohli otevřít vlastní obchůdek se suvenýry, v kterém byste nabízeli jedinečné maličkosti, pokud si srub zvolíte v osamocené lokalitě nebo na turisticky zajímavém místě. Ať tak, či tak – Váš obchůdek se tím bude od Vaší konkurence každopádně lišit a bude vynikat.

Důležité je uvědomit si, že srub může být mnohem více než jen bydliště – i přesto, že se k bydlení hodí nejlépe. Nechte Vaší kreativitě volný průběh – jak při stavbě tak při užívání Vašeho srubu!